, Krzysztof Drajling
, Krzysztof Drajling

Ciechocinek - tam zatrzymał się czas.

Komentarze 0
2009-05-17
Uzdrowisko Ciechocinek jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Jest to dość małe miasteczko. To co mi się spodobało tam , to Tężnie - największe w Europie drewniane budowle zbudowane do odparowywania wody z solanki dla warzelni produkującej sól. W całym mieście jest bardzo dobre powietrze z dużą zawartością jodu. Jednak najlepsze powietrze jest w okolicach Tężni. Innym miejscem wartym odwiedzenia jest Warzelnia soli. Można tam poznać proces produkcji soli - to bardziej dla facetów. Najlepsze wrażenie jednak na mnie zrobiły miejscowe restauracje i ich wystrój. Wieczorem dancingi , te szatnie z numerkami i kryształowa kula zawieszona pod sufitem , no i oczywiście orkiestra i wodzirej. Poczułem się tam jak na planie jakiegoś polskiego filmu z lat 80-tych. Więcej się nie będę rozpisywał... po prostu trzeba to osobiście zobaczyć. Polecam . :o)
, Krzysztof Drajling
, Krzysztof Drajling
, Krzysztof Drajling
Ciechocinek, Krzysztof Drajling
, Krzysztof Drajling
Ciechocinek - tam zatrzymał się czas., Krzysztof Drajling

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022