, mirosław
, mirosław

Lubomir+Patryja Korona Beskidu Wyspowego

Kolejne dwa szczytu do Korony Beskidu Wyspowego zostały  zdobyte.Wycieczkę rozpoczynam w miejscowości lubień,żółtym szlakiem kieruje się na wzniesienie o nazwie Partyja,po drodze mam piękny widok na beskid wyspowy.Po mozolnej wspinaczce docieram do pierwszego punktu,krótki odpoczynek i ruszam dalej,aż do łącznika z czerwonym szlakiem gdzie zmieniam szlak i ruszam na Lubomir,na którego szczycie znajduje się obserwatorium astronomiczne,Po dotarciu na szczyt okazało się iż obserwatorium jest dzisiaj wynajęte,więc nie pozostało mi nic innego jak ruszyć szlakiem czewronym na przełęcz jaworzycką skąd wróciłem do domu.

, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Joanna
22 czerwiec 2022 10:25

Daleko mam do Beskidów i nie po drodze, ale może kiedyś w końcu, może coraz bliżej...

Maciej A
22 czerwiec 2022 07:48

Pięknie, jeszcze to pasmo w większości przede mną

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

lubień

patryja

przełęcz jaworzyce

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022