, marian
, marian

Spacerek po Ostrowie Wielkopolskim.

Komentarze 3
Tagi łatwa
2022-04-22

Ostrów Wielkopolski to miasto w woj. wielkopolskim.Bardzo lubimy te miasto.Szczególnie bardzo przyjemny jest spacer po uroczym rynku. Otaczające śliczne kamienice,kawiarenki, sklepiki,liczne ławeczki,latarnie nad którymi góruje neobarokowy budynek ratusza,dawna siedziba władz miasta.Obecnie w ratuszu znajduje się Muzeum  Miasta Ostrowia Wielkopolskiego.Przed budynkiem stoi Stolik Burmistrza Rowińskiego, poświęcony  burmistrzowi Stefanowi Rowińskiemu.Perełką miasta jest  Konkatedra Św. Stanisława Biskupa oraz okazały kościół N.M.P. Królowej Polski.Cieszę się że chociaż przy okazji załatwiania swoich spraw w Ostrowie, udało nam się  trochę zachwycić urokami miasta.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
29 kwiecień 2022 11:55

[cytuj autor='Joanna']Każda okazja jest dobra, żeby coś zwiedzić.[/cytuj]

To prawda,,Każde miejsce, które odwiedzasz staje się w jakiś sposób częścią ciebie.” – Anita Densai

Joanna
29 kwiecień 2022 10:10

Każda okazja jest dobra, żeby coś zwiedzić.

Południowa Hania
25 kwiecień 2022 09:29

ładne miasto, a ten pomnik przy stoliku super !

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022