, marian
, marian

Suntago- Park Wodny

Komentarze 3
2022-02-12

Suntago, to największy w Polsce i Europie park wodny. Znajduje się w woj. mazowieckim w miejscowości Wręcza. Podzielony na trzy strefy: Jamango, Relax i Saunaria. Wśród licznych palm jest tu wiele basenów, w tym z wodą termalną. Bardzo przyjemnie można tu spędzić czas. Pojechaliśmy do parku podczas ferii zimowych i w dodatku w niedzielę, więc było trochę na mój gust tłoczno, ale w końcu każdy chce się bawić.Jestem dumny że w Polsce powstał taki ogromny obiekt.Mam nadzieję że jeszcze nie raz będę miał okazję skorzystać z tej atrakcji.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
21 kwiecień 2022 19:38

Super, chciałam tam jechać kiedyś. Ale ludzi sporo!

Joanna
12 kwiecień 2022 14:00

Moje oko przyciąga zwłaszcza ta tropikalna roślinność.

Południowa Hania
07 kwiecień 2022 11:03

bardzo przyjemnie wygląda

Zwiedzone atrakcje

Wręcza

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022