, Wojager
, Wojager

Eurotrip 2021 część 4 - Dolomity, Tre Cime - Włochy

Komentarze 0
2021-11-05

Czołem podróżnicy! 
Jedziemy dalej z kolejną częścią relacji! Teraz razem mamy okazję odwiedzić i zachwycić się perłą Dolomitów czyli Tre Cime. Standardowo przygotowałem materiał z kilkoma kadrami/zdjęciami, który mam nadzieje, że oprócz rozrywki będzie też pomocny osobom wybierającym się w ten rejon. Tytułem wstępu jeszcze Tre Cime, wpisane jest na listę UNESCO, jest to fragmencik południowych alp wapiennych w Alpach Wschodnich pomiędzy doliną Val Rendena, Piave i Val Pusteria. Oczywiście we Włoszech. Północnych. Tam przy Austrii 😁 Można zdobyć je nawet pieszo startując z miasteczka Misurina (ale oczywiście nie trzeba – to jest wersja dla zaawansowanych). Wracając natomiast do meritum sprawy. Materiał o którym wspomniałem to krótki film, w którym opowiem pare ciekawostek, jak najłatwiej będzie się tam dostać, ile to kosztuje i ile trwa przejśćie szlaku. Poniżej wrzucam: link do rzeczonego materiału, zdjęcia z wyprawy, mapkę gdzie jedziemy, mapkę samego szlaku.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku

Dodaj zdjęcie do relacji
Dodaj zdjęcie do relacji
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Tre Cime

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022