Drohiczyn, Aneta Dowiedczyk
Drohiczyn, Aneta Dowiedczyk

Szlakami Podlasia

Komentarze 0
2008-06-06
Drohiczyn położony na wysokim brzegu Bugu to miasto o bogatej i burzliwej przeszłości. Piękna panorama na Bug z Góry Zamkowej, kilka ciekawych zabytków, możliwość spływu kajakami po Bugu lub dla mniej odważnych rejsu po rzece stateczkiem spacerowym połączone z nordic walkink i gymstick to z pewnością dobre powody, aby odwiedzić to miasto chociaż na weekend. Dom na skarpie położony w historycznej stolicy Podlasia, Drohiczynie, zaprasza wszystkich kochających ciszę i przyrodę oraz aktywny odpoczynek. W programie: - zajęcia z nordic walking - zajęcia z gymstick - spływ kajakowy (długość i czas spływu do ustalenia a uczestnikami) - możliwość zorganizowania wycieczki rowerowej koszt dodatkowy 15 zł/dzień - możliwośc zorganizowania ogniska koszt dodatkowy 5 zł/osoba Organizator zapewnia: codzienne zajęcia Nordic Walking (dla każdego uczestnika kije) codzienne zajęcia Gymstick (dla chętnych) 2 noclegi 2 śniadania, 2 obiady i 2 kolacje ubezpieczenie każdego uczestnika Szczególy na www.nordicsport.waw.pl lub 506 249 504
Gymstick, Aneta Dowiedczyk
Nordic Walking, Aneta Dowiedczyk
Szlakami Podlasia, Aneta Dowiedczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022