Nad Jeziorem Porajskim, Joanna
Nad Jeziorem Porajskim, Joanna

Wycieczka na Jurę Krakowsko- Częstochowską

Komentarze 0
2009-05-12
Wycieczka była pełna wspaniałych wrażeń i miłego wypoczynku na łonie natury. Mimo, że wyjeżdżając w trasę niebo było zasnute chmurami to juz na miejscu wyjrzało słoneczko co pozwoliło nam w pełni cieszyć się przepięknymi okolicami Jury. Dokładnie to zwiedzilśmy Zarki Letnisko i wioskę Masłońskie. Właśnie tam spędziliśmy parę godzin nad urokliwym Jeziorem Poraj. Wokól rozciągają się duże tereny leśne z dużą ilością ścieżek rowerowych i pieszych. Bez problemu też znaleźliśmy Gospodarstwo agroturystczne, gdzie mamy już zapewnione noclegi na wrzesień. Z wielką radością wrócimy tu wtedy na dłużej, większą grupą , aby zwiedzić okoliczne zamki pojeździć na rowerach i zbierać grzyby.
Żarki Letnisko, Joanna
, Joanna
Wycieczka na Jurę Krakowsko- Częstochowską, Joanna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Żarki Letnisko

Żarki Letnisko

Masłońskie

Masłońskie

Zalew

trasa piesza (nr 5): Masłońskie - Zaborze - Biskupice - Sokole Góry - Olsztyn

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022