, Wojager
, Wojager

Eurotrip 2021 część 2 - Schladming Dachstein, Austria - śladami Roberta Makłowicza

Witajcie drodzy wędrowcy!
W tej relacji chciałbym podzielić się wyprawą do Austrii gdzie dotarłem do alepjskiego jeziora Duisitzkarsee przemierzając zapierający dech w piersiach szlak górski w dolinie Obertal, w parku Wilde Wasser. Odwiedziłem także restauracje w miasteczku Schladming, inspirując się wyborem Roberta Makłowicza z dawnej serii odcinków "Robert Makłowicz w Podróży". 
Pozdrawiam i wrzucam kilka zdjęć z rzeconych alp oraz mapkę, którędy wędrowałem.

Kilka słów o tytułowym Eurotripie: 
Po powrocie z wakacyjnej objazdówki, w której odwiedziliśmy góry, pola, lasy… winnice, adriatyk, toskańskie wzgórza i oczywiście nasze ukochane beskidzkie, niekiedy brakowało informacji o odwiedzanych przez nas miejscach. Postanowiliśmy podzielić się więc ciekawostkami i użytecznymi informacjami tworząc filmy na YouTube na playlistę „Eurotrip”. 

Poprzednia relacja z Mikulova - https://podroze.polskieszlaki.pl/wasze-podroze/14208,eurotrip-2021-czesc-1 
Odcinek z okolicy Schladming \/ 

Następny odcinek również z tej okolicy - wkrótce 😉

, Wojager
, Wojager

 

, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

schladming

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022