Przystanek 1, Wojager
Przystanek 1, Wojager

Eurotrip 2021 część 1

Cześć podróżnicy! ! ! 
Bardzo się cieszę, że po dosyć długiej przerwie znowu mogę podzielić się z wami swoją relacją z podróży (szczególnie wideo-relacją na której skupiam swoje wysiłki) Sprawa jest dosyć skomplikowana, ponieważ podróz trwała 25 dni i odwiedzone zostało wiele miejsc w Czechach, Austrii, Włoszech, Słoweni, Chorwacji, na Węgrzech i na samym końcu jako wisienka na torcie - Beskidzie Niskim <3. Pozwólcie, że zaprezentuje wam pierwszy, krótki, wprowadzający do przygody filmik z Mikulova, w którym spędziliśmy pierwszą noc na trasie do Austriackich Alp! Będzie to playlista, do której co miesiąc będę dodawał kolejne filmy (dłuższe niż ten powitalny) będące relacją z rzeczonej wyprawy.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w serwisie YouTube
 

Przystanek 2, Wojager

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Mikulov, czechy

Schladming

Tre Cime

Toskania

Siena

Bellaria

Piran

Balaton

Beskid niski

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022