park, Katarzyna Jamrozik
park, Katarzyna Jamrozik

Pszczyna

Komentarze 3
1998-05-11
W Pszczynie byłam już cztery razy. Pierwszy raz z wycieczką szkolną, potem z rodzicami i siostrą, następnie z przyszłym mężem no i ostatnio już z naszymi dziećmi żeby teraz one mogły zobaczyć ten piękny pałac. Bardzo podobały im się wnętrza, wielkie sale, Jagodzie łóżka z baldachinami dla księżniczek, wielkie żyrandole, a Kubie miecze, strzelby, zbroje. Bardzo pięknie i przyjemnie jest także w parku, gdzie chodzi się alejkami, przechodzi przez mostki nad stawami. Dzieci cieszyły się z kaczek na stawach. Jedynie czego nie udało nam się zwiedzić to skansen w pobliżu parku. Błądziliśmy we wszystkie strony i go nie znaleźliśmy. Przynajmniej mamy okazję żeby tam wrócić.
park, Katarzyna Jamrozik
ścieżka w parku, Katarzyna Jamrozik
park, Katarzyna Jamrozik
park, Katarzyna Jamrozik
romantyczny mostek w parku, Katarzyna Jamrozik
staw w parku, Katarzyna Jamrozik
kaczki na stawie w parku, Katarzyna Jamrozik
pałac, Katarzyna Jamrozik
Pszczyna, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anonim
04 sierpień 2009 17:51
Jak tam pięknie, muszę się tam kiedyś wybrać,
Katarzyna Jamrozik
12 maj 2008 21:44
Może wiesz co jest jeszcze w Pszczynie warte do obejrzenia.Wiem też że niedalego jest jezioro Goczałkowickie ale nie wiem czy da się tam kąpąć albo posiedzieć na plaży.
A w Pszczynie faktycznie jest ładnie. Dzieci lubią być w miejscach gdize kiedyś żyły księżniczki i rycerze, a w parku mogli się wygonić do woli i nakarmić kaczki.

11 maj 2008 17:51
Konto użytkownika zostało usunięte

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022