Wycieczka do Palmiarni w Gliwicach, Joanna
Wycieczka do Palmiarni w Gliwicach, Joanna

Wycieczka do Palmiarni w Gliwicach

Komentarze 0
2009-05-09
Palmiarnia to naprawdę wspaniałe miejsce do wypoczynku po całotygodniowej pracy. Tu można się wyciszyć i spędzić mile czas  podziwiając wypielęgnowane przez lata okazy roślin z różnych stref klimatycznych. Siedząc na ławeczce pod Palmą zapomina się o wszystkim. Bardzo pomysłowo wyeksponowano  ciekawe rośliny użytkowe, a także akwaria z żółwiami, gady w terrariach czy egzotyczne papugi i kanarki. Zafascynował mnie również zbiór Sukulentów w pawilonie IV. Nowoczesna konsrukcja budynku Palmiarni jest bardzo ciekawie wkomponowana w Park Chopina. Spacerując po jego alejkach  można podziwiać rodzimą roślinność.  Kawieranka, która mieści się w Palmiarni pozwala troche odpocząc po długim spacerku i napić się smacznej kawy .

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022