Piastowski Śląsk

Komentarze 1
2008-05-16
Byłam na Górze św. Anny jako 14 letnia harcerka . Z tamtego okresu zapamiętałam ,że jest to miejsce historyczne. Obecnie czyli po 45 latach zupełnie inaczej odbieram to co widać. Dzisiaj oprócz historii zobaczyłam piękne Sanktuarium  Babci Jezusa. Zapamietałam też słowa :  "Świeta Anno prośże wnuka, niech ma każdy czego szuka" . Pomyślałam  sobie czy kazdy wie czego szuka w życiu ?  Stanełam w miejscu gdzie Jan Paweł II spotkał się z pielgrzymami w 1983 roku - /jaki piekny widok z papieskiego ołtarza/- i wróciły do mnie Jego słowa o powstańcach śląskich, o budowaniu uczciwego i szlachetnego życia ludzkiego o zespoleniu więzi pokoleń rodziców i dzieci, dziadków i wnuków......  Warto wracać w takie miejsca.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

autoway
18 maj 2009 10:53
Opis miejsc wartych zobaczenia na Rodos wraz ze zdjeciami moge podesłać na priv.

Zwiedzone atrakcje

Góra Chełmska

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022