Warszawskie zoo

Komentarze 0
2009-05-09
Korzystając z konieczności wizyty w stołecznym mieście,postanowiliśmy zrobić jakąś frajdę naszemu synkowi.Zastanawialiśmy się,gdzie najlepiej byłoby go zabrać,ale kiedy usłyszał słowo zoo,nie mieliśmy już wyboru.Pokusa ujrzenia wielu egzotycznych zwierząt okazała się najsilniejsza.
Zdecydowanie jesteśmy zdania,że miejsce dzikich zwierząt jest zupełnie gdzie indziej,ale skoro już takie miejsca istnieją to chociaż mamy nadzieję,że zapewnia się w nich maksymalnie dobre warunki.Ponadto tłumaczymy sobie,że zwierzaki urodzone w niewoli i w niej żyjące od pokoleń i tak nie są w stanie żyć na wolności.
W każdym razie odwiedziliśmy to miejsce i musimy przyznać,że było warto.Ujrzeliśmy wiele niesamowitych i pięknych zwierząt żyjących w przyzwoitych warunkach.Do tego plac zabaw z kolejką,którą mogą jeźdźić dzieciaki.Ogólnie świetne miejsce do odwiedzenia,zwłaszcza z dziećmi.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021