Babia Góra 2005 rok

Komentarze 0
2009-05-07

Pierwsza nasza wspólna wyprawa w góry! Od tego wszystko się zaczęło! Rok 2005, październik, piękna pogoda. Przed nami piękny dzień i piękny plan - Babia Góra!

Wstajemy o 6.00 rano , pakujemy się i zmierzamy w stronę Zawoji. Około godziny 10.00 jesteśmy na Przełęczy Krowiarki. Dolnym Płajem, przez babiogórski las zmierzamy w stronę schroniska na Markowych Szczawinach, jeszcze tego starego i uroczego, które dostarczylo tyle niezapomniach wpsomnień! Wybieramy żółty szlak na Babią Górę - Akademicka Perć. Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych szlaków w beskidach. Atrakcyjny pod względem trudności - klamry, łańcuchy. Jednak nawet dla przeciętnego, nie obeznanego z tematem turysty nie stanowia one większych problemów! Zdobywamy szczyt, piękna pogoda i piękna przejrzystość dodatkowo podwaja wrażenia!!! Tatry na wyciągnięcie ręki!

Zobacz Galerię Babia Góra

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022