, Janek
, Janek

8. Wycieczka po Czarnym Dunajcu i okolicy.

Komentarze 0
2009-05-04
Nieodłącznym elementem miast, miasteczek a szczególnie wiosek są liczne bogato zdobione kapliczki z których każda ma swoją niekiedy bardzo ciekawą historię.
Znajdują się one zarówno przy drogach dojazdowych do miejscowości, przy drogach wewnętrznych / ulicach / jak i na terenie prywatnych posesji.
Okoliczna ludność bardzo dba o te zabytki naszej kultury, odnawiając je często i dekorując szczególnie kwiatami i różnymi ozdobami.
W mojej galerii są zaprezentowane zdjęcia różnego rodzaju kapliczek z Czarnego Dunajca, Wróblówki, Rogoźnika, Podczerwonego i Koniówki.

, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
8. Wycieczka po Czarnym Dunajcu i okolicy., Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek
, Janek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022