, marian
, marian

Zamek oraz Fabryka Robotów w Mosznej.

Komentarze 6
Tagi rodzinna
2021-05-29

Zamek Moszna jest ,,perełką'' w woj. opolskim. Miejsce bajeczne, do którego chce się wracać. Zwiedzania zamka oraz spacery po terenie parkowym  to sama przyjemność. Już minęło parę lat jak pierwszy raz zamek zwiedziliśmy i przyznam że wiele się tutaj zmieniło, a szczególnie  wnętrza są bogatsze w eksponaty i więcej pomieszczeń udostępniono do zwiedzania. Pogoda nam dopisała więc spokojnie mogliśmy się relaksować  spacerkiem po parku. Odwiedziliśmy również Fabrykę Robotów, którą już opisywała Ania. Bardzo ciekawe miejsce, aż nie chce się wierzyć co można zbudować z złomu-podziwiam inicjatorów i wykonawców . Żałowaliśmy że nie ma z nami wnuków bo na pewno bardzo  spodobały by im się te roboty. Bardzo miło minął nam dzień w Mosznej i zadowoleni wróciliśmy do domu. 

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
10 lipiec 2021 19:38

Marianie, super wycieczka, Ania dopiero co też kusiła.

Super miejsca, jak tylko będę miał okazję - muszę odwiedzić :-)

Beata Czajka-Gidziela
07 lipiec 2021 22:15

Nie wiem  czy wiecie ale tak dla ścisłości właścicielem muzeum Fabryka Robotów oraz twórcą wszystkich znajdujących się tam dzieł jest jedna osoba artysta Sebastian Kucharski którego można osobiście spotkać na miejscu przy okazji zwiedzania muzeum. Artysta dość znany na całym świecie nie tylko w kręgach tego rodzaju sztuki. Ciekawy i dość obszerny  artykuł znajdziecie tutaj : https://opole.tvp.pl/45551175/ludzie-sprawy-historie-konstruktor

Anna Piernikarczyk
02 lipiec 2021 09:57

Marianie, super, cieszę się, że byliśmy jakąś inspiracją i tez żałuję, że wnuki tego nie zobaczyły, może będzie jeszcze okazja 🙂 Przyznam, że moi Rodzice też odwiedzili po nas Mosznę 🙂

allie
01 lipiec 2021 22:12

Widzę Marianie, że podążyłeś śladami Ani z rodzinką - super. Moszna - wiadomo, cudeńko, ale ja niezmiennie nie mogę wyjść z podziwu dla tych robotów. Fajnie, że mieliście okazję je obejrzeć.

Mariusz
01 lipiec 2021 19:48

Zamek w Mosznie to jedno z moich niezrealizowanych planów. Raz było blisko, ale byłem za szybko i było zamknięte, a nie mogłem czekać... Może mi się kiedyś uda 🙂

Joanna
01 lipiec 2021 14:34

Ciekawy pomysł ktoś miał z tymi robotami. Zamek od dawna na mojej liście marzeń i planów.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021