, Wojager
, Wojager

Beskidzki Rajd po schroniskach z plecakiem

Czołem Krajtroterzy. Z racji upalnej pogody proponuje dla ochłody na chwilę przenieść się w zimowy klimat, który jeszcze nie dawno mieliśmy za oknem. W moim amatorskim vlogu wybierzemy się na marcową, pięciodniową wędrówkę z plecakami po Beskidzkich szlakach. Jest to propozycja wycieczki po fragmencie głównego szlaku beskidzkiego, w której uwzględniłem długości trasy, podejścia i skrótowe informacje o schorniskach. Liczę, że materiał będzie pomocny i wesoły. 
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zdecydujecie się na subskrypcję kanału, ponieważ w krótce pojawią się kolejne relacje.
 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022