Dino Park w Rybniku
Dino Park w Rybniku

Park Jurajski w Rybniku

Komentarze 5
2009-04-25
Rybnicki Dinopark to świetna atrakcja dla dzieciaków. Co prawda jest malutki, ale bardzo sympatyczny. Znajduje się nad Zalewem Rybnickim, dokładną lokalizację można zobaczyć na ich stronie oficjalnej która podam na dole.

W Parku Jurajskim znajduje się kilkadziesiąt figur różnych dinozaurów, nie betonowych, tylko bardzo fajnych, kolorowych wyglądających jak prawdziwe. Na wiekszośc mozna siadać, tylkonie na takie, które są ruchome i wydają odgłosy. Świetna sprawa.

Poza tym jest duża piaskwnica z łopatami plastykowymi, w której mozna odkopywać "szkielet" dinozaura. Dzieci na pewno nie będą się tu nudzić, Natalia była zachwycona, najpierw ryki dinozaurów nieco ją wystraszyły, ale potem była już świetna zabawa. Polecam dla maluchów.

Bilety: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy, dzieci do 4 lat bezpłatnie

http://www.parkjurajski.net
T-rex
Na łódce
Park Jurajski w Rybniku
Zalew Rybnicki
Łódki na Zalewie
Jezioro Rybnickie
W paszczy
Ryczący dinozaur
Walka dinozaurów
W Dinoparku
Park Jurajski w Rybniku
Dinopark
Nala i Mara
Jaja
Dinopark
Na Azorku

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
29 kwiecień 2011 10:45

WAŻNA INFORMACJA!

Od tego roku Dino Park i Bajkowa Kraina (nowo powstała) zmieniają adres - teraz będą w Rodzinnym Parku Atrakcji w Parku w Rybniku-Kamieniu!

Asia i Karol Keller
01 czerwiec 2010 09:49
Niestety nie widziałem żadnych z powyższych miejsc, ale właśnie otworzyli Park dnozaurów w Łebie i tam się z pewnością wybiorę. Mam nadzieję że pogoda w nadchodzący długi weekend pozwoli na odwiedzenie tego miejsca. Poniżej załączam link do strony tego Parku. Pozdrawiam
http://www.lebapark.pl/index.php
Kinga
09 maj 2009 22:25
Ja byłam w Parku Jurajskim w Bałtowie i widzę dużą zbieżność między tymi dwoma parkami bo niektóre dinusie identyczne🙂
Anna Piernikarczyk
28 kwiecień 2009 10:30
No dla dziecka super miejsce, a przy tym co ważne, nie na odludziu gdzieś, tylko w super miejscu, nad Zalewem, gdzie dostepne są też inne atrakcje i mozna po prostu spędzić przyjemny dzień z rodziną.
Darek
27 kwiecień 2009 14:50
Fajne miejsce szczególnie dla dzieci, ja odwiedziłem wiele podobnych miejsc jednak najbardziej mi i moim dzieciom podobała się Zaurolandia w Rogowie, która leży przy trasie między Gnieznem, a Bydgoszczą.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022