Poczopek, prawie na końcu świata..., iza
Poczopek, prawie na końcu świata..., iza

Poczopek, prawie na końcu świata...

Komentarze 0
2009-04-22
Silvarium sprawia niesamowite wrażenie. Jest miejscem niezwykłym nie tylko ze wzgledu na jego niewątpliwe walory przyrodnicze, ale także ze względu na dopracowane w każdym szczególe zagospodarowanie turystyczne. Nic tam nie jest przypadkowe, a każdy szczegół dopasowany do poprzedniego elementu zagospodarowania tworząc z nim i przyrodą harmonijną całość. Dzięki temu turysta się tu nie nudzi.
Polecam wszystkim, którzy pragną odpocząć od zgiełku miasta i naładować akumulatory, a nie dysponują ani czasem ani dużymi pieniędzmi. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Nadlesnictwo Krynki - Poczopek

Nadlesnictwo Krynki - Poczopek

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022