, marian
, marian

Polana rekreacyjna Świętobór- Wieża widokowa Joanna

Komentarze 3
2020-08-18

Polana rekreacyjna Świętobór znajduje sie w okolicy  Jeziora Sławskiego,w woj.lubuskim.Znajduje się tutaj duża wiata turystyczna,miejsce na ognisko,plac rekreacyjny, gdzie można poprawić swoją kondycje oraz umieszczono tutaj 10  barwnych tablic edukacyjnych,z których można dowiedzieć się dużo ciekawostek przyrodniczych.Nas najbardziej interesowała wieża widokowa Joanna,która znajduje się niedaleko polany.Wypoczywając nad jeziorem Sławskim,jak tylko żona dowiedziała się o pobliskiej wieży to już nam nie podarowała,koniecznie musieliśmy ją zdobyć. Z parkingu,który również znajduje się na polanie,idzie się do wieży kawałek przez las Z wieży rozpościera się widok na Jezioro Sławskie i okoliczne lasy.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
27 sierpień 2020 12:50

[cytuj autor='Joanna'] Super!. Wieża widokowa i w dodatku moja imienniczka. [/cytuj

Ja odrazu skojarzyłem Twoje imię.

 

Joanna
27 sierpień 2020 09:13

Super!. Wieża widokowa i w dodatku moja imienniczka.

Maciej A
25 sierpień 2020 22:42

Jest wieża, jest zabawa :-).

Zupełnie nieznane mi rejony, więc z ciekawością zaglądam do wycieczki.

Zwiedzone atrakcje

Sława

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało już 4 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022