, marian
, marian

Góra Św. Anny

Komentarze 5
Tagi łatwa
2020-07-18

Góra Św.Anny to mała miejscowość w woj.opolskim.Znajduje się tutaj słynne Sanktuarium Św. Anny,Kalwaria,Klasztor Frańciszkanów oraz Grota Lurdzka.Corocznie do Bazyliki przybywaja liczni pielgrzymi.Ostatnio tutaj byłem dziesięc lat temu,więc jadąc do rodziny na Śląsk postanawiamy po drodze wstąpić do Sanktuarium, które usadzone jest na wzgórzu i malowniczo wznosi się nad miejscowością.Kolejnym miejscem ,które warto tutaj zobaczyć to amfiteatr,Muzeum Czynu Powstańczego oraz ogromny pomnik Czynu Powstańczego.Wielkość pomnika i amfiteatru robi wrażenie.Wnuk widząc pierwszy raz te miejsce był bardzo zachwycony.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

tomtur
25 listopad 2020 23:45

Miejsce warte zobaczenia. A pokazywanie wnukom piękna naszego kraju to świetna sprawa.

Anna Piernikarczyk
27 sierpień 2020 12:22

Piękne miejsce Mariane, znamy je dość dobrze, bo nie mamy daleko, a moje imię też zobowiązuje, więc jeździłam tem jeszcze jako dziecko z moimi Rodzicami 🙂

Maciej A
27 sierpień 2020 10:28

Klimat takich miejsc zawsze na mnie działa.

Akurat tu nie byłem, ale chętnie zobaczę, jak tylko będzie dogodna okazja

Joanna
27 sierpień 2020 09:21

Nie znam osobiście tego miejsca, ale z przyjemnością obejrzałam zdjęcia.

MaciejW
26 sierpień 2020 11:28

Zawsze chciałem odwiedzić to miejsce, ale jakoś mi się nie udawało. Po Twojej relacji znowu nabrałem wielkiej ochot na zwiedzenie Góry Św. Anny.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022