Molo, Ola Dzitkowska
Molo, Ola Dzitkowska

Sopot wiosną

Komentarze 2
2009-04-20
Wycieczka szczególnie polecana dla osób, które chcą się zregenerować, zrelaksować i odpocząć. W kwietniu , gdy słonko dawało nam nieźle popalić Sopot jest jak wieś , o której ktoś zapomniał , turystów znalałam zaledwie kilku, natomiast w okresie letnim trudno tu o miejsce na plaży czy choćby w restauracji.
Co mnie zaciekawiło w tym mieście to to,że kilkaset metrów od centrum tj. ulicy Monte Cassino , jest cichutko i spokojnie, nie ma gwaru i ryków samochodów.
ul. Monte Cassino to swego rodzaju promenada prowadząca wprost do wejścia na Sopockie Molo, gdzie spotkamy przede wszystkim romantyków i zakochane pary siedzące na ławce i podziwiające nasze morze.


, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Hotel Baltica, Ola Dzitkowska
Sopot wiosną, Ola Dzitkowska
Widok z okna Hotelu Baltica, Ola Dzitkowska
Sopockie Molo, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ola Dzitkowska
10 listopad 2010 10:10
To miło spotkać kogoś z podobnej branży 🙂 Pozdrawiam.
Adam Prończuk
09 listopad 2010 23:23
Między nami - Sopot - dzięki Pani Hestii bywam tam często od lat 90 tych. Jestem brokerem. Ubezpieczeniowe pozdrowienia
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022