Kołobrzeg

, marian
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Podczas naszego tygodniowego pobytu w Sianożętach,mamy zaplanowaną wycieczkę do pobliskiego Kołobrzegu.Piękna nadmorska miejscowość,w której byłem wielokrotnie,pomimo tego chętnie ponownie pospacerujemy po molo,wejdziemy na latarnie by nacieszyć się widokami oraz skorzystamy z rejsu po morzu wikingiem .Dowiedzieliśmy się, że w tych dniach również do portu w Kołobrzegu zawinął flagowy żaglowiec Marynarki Wojennej-Iskra.Na jej pokładzie odbywają się praktyki podchorązowie Akademii Marynarki Wojennej.Jest to jedyny okręt polskiej Marynarki Wojennej , który opłynął ziemski glob w 1995 roku.Nam udało się go zobaczyć jak już opuszczał port w Kołobrzegu.Pięknie się prezentował z marynarzami stojącymi na baczność na pokładzie.Śliczny żaglowiec.Po rejsie wikingiem poszliśmy spacerkiem pod ratusz i katedre.Wycieczka bardzo udana i zadowoleni wracamy do Sianożętów.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
Komentarze 5
2020-07-09
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
12 sierpień 2020 08:22

Super Marianie, zazdraszczam, już Kołobrzeg prawie stał się naszym planem na ten rok, ale jeszcze odłożyliśmy to na rok kolejny, żeby Amelka była trochę starsza, bo to dla nas wyprawa, wyjazd nad morze

Maciej A
04 sierpień 2020 08:36

W tych rejonach mam duże braki.

Jak wypali w końcu wyjazd w zachodnią część Pomorza, to może uda się zobaczyć

allie
01 sierpień 2020 20:39

Do Kołobrzegu zawsze warto wpaść, choćby na jeden dzień - to miejsce ma swój unikalny urok. Fajnie, że się Wam udało taką wizytę zmieścić w urlopie. Żaglowiec rzeczywiście robi wrażenie.

marian
31 lipiec 2020 11:12

[cytuj autor='Joanna'] Rzeczywiście piękny żaglowiec. Może uda mi się niedługo zaczepić o Kołobrzeg. Czy są długie kolejki do  wejścia na latarnię morską? Czy raczej na bieżąco da się wejść? [/cytuj]

Ja my byliśmy to nie było wogóle kolejki na latarnie. 

 

Edytowano: 2020-07-31 11:13:05

Joanna
31 lipiec 2020 10:58

Rzeczywiście piękny żaglowiec. Może uda mi się niedługo zaczepić o Kołobrzeg. Czy są długie kolejki do  wejścia na latarnię morską? Czy raczej na bieżąco da się wejść?

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024