, marian
, marian

Szczyrk-Skrzyczne

Komentarze 6
2020-07-22

Szczyrk to przepiękna,malowniczo położona miejscowość w Beskidzie Śląskim.Naszym celem jest wjechać kolejką linową na górę Skrzyczne(1257m).Wjeżdzamy na górę z przesiadką na Jaworzynie.Na Jaworzynie już podziwiamy piękne widoki na pobliskie okolice i dalej ruszamy na Skrzyczne.Widoki które tutaj dane było nam zobaczyć sprawiały że ciężko było opuścić nam te miejsce.Posiedzieliśmy trochę przy schronisku,w którym znajduje się punkt gastronomiczny.Bardzo przyjemne miejsce.Cieszę się że chociaż  kolejką linową udało mi się te miejsce zobaczyć , tymbardziej że nigdy tu nie byłem.Zjeżdzając w dół, byliśmy pełni zachwytu przepiękną panoramą, która nas otaczała.Potem zrobiliśmy sobie spacer po Szczyrku.Miejscowość bardzo długa.bardzo nam się podobała niezwykle klimatyczna Gospoda Polska z tradyczyjnym wystrojem.Na budynku możemy zobaczyć odbite dłonie sławnych Polaków.Poszliśmy również do pięknego kościółka, zobaczyliśmy skocznie , piękną fontanne.... Sumując naszą wycieczkę,jesteśmy bardzo zachwyceni tą urokliwą miejscowością oraz widokami na górze Skrzyczne.. 

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Joanna
29 lipiec 2020 08:10

Nie znam tych miejsc, a widoki piękne.

mirosław
28 lipiec 2020 17:47

Skrzyczne-Szczyrk widoki  przepiękne,jedno z moich ulubionych miejsc.Chętnie odwiedzane.

marian
28 lipiec 2020 08:28

[cytuj autor='Maciej A'] Też mi się podobają te miejsca, a i Szczyrk fajnie położony. Ale do Jaworzyny to ja nie mam szczęścia, jakoś nie trafiło mi się tam być przy ładnej pogodzie. To może być powód dodatkowy, żeby tam znów zajrzeć :-) [/cytuj]

Ja zawsze opuszczając takie miejsca,mam uczucie chęci powrotu i mam nadzieję że kiedyś to nastąpi.

 

Anna Piernikarczyk
28 lipiec 2020 08:24

Znów razem na szlaku, super 🙂 Nigdy nie byliśmy na Skrzycznem niestety 🙂

Maciej A
28 lipiec 2020 07:12

Też mi się podobają te miejsca, a i Szczyrk fajnie położony. Ale do Jaworzyny to ja nie mam szczęścia, jakoś nie trafiło mi się tam być przy ładnej pogodzie. To może być powód dodatkowy, żeby tam znów zajrzeć :-)

MaciejW
28 lipiec 2020 06:54

Piękne miejsce 

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022