drewniany kościółek w skansenie pod Lipowcem, Katarzyna Jamrozik
drewniany kościółek w skansenie pod Lipowcem, Katarzyna Jamrozik

Lipowiec na zimowo

Komentarze 2
2005-01-11

Był to pierwszy raz kiedy pokazaliśmy zamek Lipowiec w Wygiełzowie dzieciom. My sami nie byliśmy tam jeszcze w zimie więc był to fajny pomysł na niedziele. Dzieciom zamek się bardzo spodobał, a najbardziej wchodzenie na wieże, co zresztą się nie zmieniło przez kolejne lata. Do tego zamku wracaliśmy później jeszcze kilka razy i za każdym razem są z tym związane różne wspomnienia.

schody prowadzące na Lipowiec, Katarzyna Jamrozik
pejzaż zimowy z Lipowca, Katarzyna Jamrozik
na ścieżce do Lipowca, Katarzyna Jamrozik
zimowy pejzaż z wieży, Katarzyna Jamrozik
Lipowiec cztery pory roku, Katarzyna Jamrozik

Komentarze

Zostaw swój komentarz

monika
24 październik 2010 15:05
Widzę ,że mieszkasz niedaleko Wygiełzowa ,tak jak ja . Zawsze wracam do tego pięknego skansenu. Mam nadzieję ,że moja opowieść o zamku w Lipowcu i tym skansenie również innym się spodoba są tam zamieszczone także zdjęcia tego unikatowego zamku. Ja także byłam na zlocie czarownic w tamtym roku i uwierz mi wspaniale się bawiłam choć sama nie mam dzieci.
Teresa Nowak
04 maj 2008 20:48
Byłam tam tylko latem ale widzę, że zimą też jest pięknie.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Wygiełzów

Wygiełzów

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022