Na leśnej drodze, Teresa Nowak
Na leśnej drodze, Teresa Nowak

Puszcza w Niepołomicach

Komentarze 2
2008-05-04
Puszcza Niepołomicka to miejsce dobre na rower jak i na niedzielny popołudniowy spacer. Są tam wytyczone szlaki , jest również pełno ścieżek i leśnych drużek .Będąc w Niepołomicach warto zwiedzić Zamek. Można też udać się do Nowego Wiśnicza gdzie znajduje się Zamek Lubomirskich.
Żuczek, Teresa Nowak
Pomnik, Teresa Nowak
Spacer, Teresa Nowak
Puszcza w Niepołomicach, Teresa Nowak

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Joanna Bochenek
20 maj 2008 21:53
Polecam, sama lubię pochodzić po Puszczy... a odnośnie Zamku - jest tak samo piękny jak Wawel, a panuje na nim o wiele większy spokój...

04 maj 2008 16:15
Konto użytkownika zostało usunięte

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zamek Zygmunta Augusta

Kościół gotycki z XIV w

Puszcza Niepołomicka

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021