, marian
, marian

Minieuroland w Kłodzku.

Komentarze 7
Tagi łatwa
2020-06-14

Minieuroland w Kłodzku to połączenie parku miniatur z arboretum.Wśród licznych roślin ozdobnych,wielobarwnych kwiatów mogliśmy zobaczyć słynne zabytki z Polski,Europy i świata.Spacerując po parku mijamy liczne altanki,przystanki tematyczne,które zdobione są prześlicznymi kwiatami.Byliśmy pod wielkim wrażeniem jak to cudownie wszystko skomponowane.Bardzo miło tam spędziliśmy czas.Po tak długim siedzeniu w domu że względu na koronowirus,czuliśmy się bardzo szczęśliwi że wreście udało nam się wyjechać na wycieczkę i w dodatku w tak cudowne miejsce,które każdemu polecamy.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
20 czerwiec 2020 10:39

Bywałem w Kłodzku, ale tej atrakcji nie kojarzę. Bardzo ładnie zagospodarowane i wrażenia estetyczne dzięki temu pewnie bogatsze.

allie
18 czerwiec 2020 16:18

Ja akurat nie jestem wielką fanką parków miniatur, ale widzę, że super spędziliście czas. No a Kłodzko samo w sobie jest świetnym miejscem. Chętnie bym się znów do niego wybrała po latach.

mirosław
16 czerwiec 2020 20:21

My niestety będąc na kłodzkiej twierdzy,nie dotarliśmy już tam,a widzę iż warto jest się tam wybrać.

MaciejW
16 czerwiec 2020 10:10

No naprawdę z tymi kwiatami wygląda niesamowicie.

piotr
16 czerwiec 2020 09:52

Byliśmy krótko po otwarciu po fotografiach widać że się rozbudował,

Anna Piernikarczyk
16 czerwiec 2020 08:59

Pięknie, że się wybraliście 🙂 Znam to miejsce tylko z netu, ale wydaje się śliczne i też by mi się podobało 🙂

Joanna
16 czerwiec 2020 08:23

Super, że udało się Wam wyjechać na wycieczkę. To miejsce na pewno mi by się też spodobało, skoro jest połączeniem arboretum i parku minatur, czyli dwóch atrakcji, które lubię.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021