Zagłosuj na nas!
, DominikPL
, DominikPL

Krynica Zdrój i Góra Parkowa

Komentarze 5
2019-07-28

Polecam każdemu pojechać do Krynicy Zdrój. To miasto uzdrowiskowe jest bardzo ciekawe i klimatyczne. Ma wiele atrakcji, więc napewno w 1 dzień nie zwiedzi się wszystkiego.

Ja w tym dniu zwiedziłem m.in. Górę Parkową, niesamowite rzeźby kwiatowe, pijalnie wody i wiele przepięknych kościół.

, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL
, DominikPL

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mirosław
20 kwiecień 2020 13:16

Krynica zdrój ma w sobie specyficzny klimat,Każdy zakamarek tej miejscowości ukrywa perełki.

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2020 13:26

[cytuj autor='marian'] Krynica jest piękna i jeszcze teraz powstała nowa atrakcja,wieża widokowa w koronach drzew.Jeszcze tej wieży nie widzieliśmy,więc ten kierunek mamy w planach. [/cytuj]

Masz rację Marianie, wieża ciągnie tam na wycieczkę, Was też na pewno 🙂 A teraz sa nowe wieści bo niedaleko ma też powstać w Starym Sączu ścieżka wśród koron drzew, darmowa 🙂 Chętnie byśmy po obu pobuszowali, ta nowa ma być gotowa za rok, ale jest szansa że nawet w tym roku podobno 🙂

marian
19 kwiecień 2020 12:58

Krynica jest piękna i jeszcze teraz powstała nowa atrakcja,wieża widokowa w koronach drzew.Jeszcze tej wieży nie widzieliśmy,więc ten kierunek mamy w planach.

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2020 12:47

Nam też Krynica przypadła do gustu 🙂

Maciej A
18 kwiecień 2020 07:42

Byłem w Krynicy parę razy Fajnie tam jest, zwłaszcza zimą na nartach mi się podobało. No Jaworzyna rządzi :-)

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021