, Joanna
, Joanna

Rozlewiska Narwi - spacer na odludziu

Komentarze 3
2020-03-28

Tym razem, w poszukiwaniu odludnego miejsca pojechaliśmy nad rozlewiska pewnej pięknej rzeki płynącej przez Podlasie.

Okolicę, w której się zatrzymaliśmy znam jak własną kieszeń, bo spędziłam tam większość swoich wakacji. Obecnie nic mnie z tym miejscem nie łączy, prócz dobrych wspomnień i nie byłam tam od co najmniej kilku lat. Jednak gdy potrzebne jest odludzie, to niezamieszkałe zabudowania poza wsią, pod lasem i nad rzeką, nadają się świetnie.

, Joanna
, Joanna

Kiedyś nie było parku narodowego, za to był znacznie wyższy poziom wody. Teraz jest park narodowy, ale suchą nogą spacerowaliśmy po trasie, którą w czasach mojego dzieciństwa można było pływać łódką. Widzieliśmy kruki, żurawie i motyle. Myślę, że w promieniu co najmniej kilometra nie było żadnej żywej istoty poza nami i przyrodą.

widłaki, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
zabawa w chowanego, Joanna
, Joanna
ścieżka w trzcinach wydeptana przez zwierzęta, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
kruk, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
w oddali wieś po drugiej stronie rzeki, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
, Joanna
mech, Joanna
mech, Joanna
bazie, Joanna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
19 kwiecień 2020 13:02

[cytuj autor='Maciej A'] Teraz takie miejsca to super sprawa. A mają przywrócić legalną możliwość poruszania się w terenie. [/cytuj]

To prawda,teraz będziemy musieli takie spokojne tereny zwiedzać.Fajnie mieć takie w pobliżu.

 

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2020 12:46

Nie próżnujecie 🙂 Ślicznie, byliśmy nad Narwią, chciałoby się znów. My też ruszymy niedługo na nasze nieodległe szlaki 🙂

Maciej A
18 kwiecień 2020 07:41

Teraz takie miejsca to super sprawa.

A mają przywrócić legalną możliwość poruszania się w terenie.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022