, fazi
, fazi

Kopalnia soli w Bohni

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 4
Tagi łatwa
2018-02-08

Kopalnia chyba lepsza niż w Wieliczce, która jest przereklamowana i droga w Bochni jest fajna zjeżdżalnia - ciekawa propozycja dla dzieci i nie tylko polecam odwiedzić tą kopalnię.

, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi

Zwiedzone atrakcje

Kopalnia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022