Na spacerze
Na spacerze

Nie taki był plan_spacer utartymi scieżkami

Miały być fajerwerki, a wyszły kapiszony.Ale ponieważ na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy…

Dobrze, bez przesady! To nie rejs, a spacer.Są miejsca, które w naszym menu spacerowym przewijają się dosyć często. Po pierwsze wizyta u koników i figloraj. Po drugie plac zabaw z liną zjazdową i po trzecie karmienie kaczek. Odwiedzenie tych miejsc nigdy nie jest czasem zmarnowanym. Bywamy też dość często w niedalekim miasteczku ruchu drogowego spalić w przyjemny sposób trochę kalorii.

Teraz te miejsca dość smutno wyglądają w szaro-burej nijakiej szacie, ale przyjdzie wiosna i ciepło pokoloruje oprawę intensywnymi barwami i wtedy wrócę tam z Lenką i z aparatem pokazać jak zmieni się nastrój pod wpływem nadobnej Pani Wiosny.Tymczasem po prostu ruszyliśmy nieco zasiedziałymi czterema literkami.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
24 luty 2020 17:45

Niby mały spacerek a jak bardzo cieszy nasze pociechy.Lence energi napewno nie brakuje.

Marcin_Henioo
17 luty 2020 20:30

Spacer jest zawsze OK, najważniejsze, że się te 4 litery ruszyło z 4 ścian...

Anna Piernikarczyk
17 luty 2020 12:32

I dobrze, ruszyć się trzeba, a wiadomo że nie codziennie jest niedziela, więc też i nie zawsze jest cudna wycieczka na najwyższe szczyty 🙂 Trzeba cieszyć się tym co jest nam akurat dane. A z małymi dziećmi to są to właśnie takie kierunki, przechodziliśmy to 2 razy a i trzeci przed nami 🙂 Super spacerki i Lenka i tak, chętnie znów wiosną zobaczę te miejsca 🙂

Joanna
17 luty 2020 10:43

Fajny spacer. Całe szczęście, że kaczki są bardziej niezawodne niż śnieg.

Zwiedzone atrakcje

radomsko

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021