Na spacerze
Na spacerze

Nie taki był plan_spacer utartymi scieżkami

Miały być fajerwerki, a wyszły kapiszony.Ale ponieważ na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy…

Dobrze, bez przesady! To nie rejs, a spacer.Są miejsca, które w naszym menu spacerowym przewijają się dosyć często. Po pierwsze wizyta u koników i figloraj. Po drugie plac zabaw z liną zjazdową i po trzecie karmienie kaczek. Odwiedzenie tych miejsc nigdy nie jest czasem zmarnowanym. Bywamy też dość często w niedalekim miasteczku ruchu drogowego spalić w przyjemny sposób trochę kalorii.

Teraz te miejsca dość smutno wyglądają w szaro-burej nijakiej szacie, ale przyjdzie wiosna i ciepło pokoloruje oprawę intensywnymi barwami i wtedy wrócę tam z Lenką i z aparatem pokazać jak zmieni się nastrój pod wpływem nadobnej Pani Wiosny.

Tymczasem po prostu ruszyliśmy nieco zasiedziałymi czterema literkami.

zdobyć górę
zdobyć górę


Komentarze

Zostaw swój komentarz

24 luty 2020 17:45

Niby mały spacerek a jak bardzo cieszy nasze pociechy.Lence energi napewno nie brakuje.

17 luty 2020 20:30

Spacer jest zawsze OK, najważniejsze, że się te 4 litery ruszyło z 4 ścian...

17 luty 2020 12:32

I dobrze, ruszyć się trzeba, a wiadomo że nie codziennie jest niedziela, więc też i nie zawsze jest cudna wycieczka na najwyższe szczyty 🙂 Trzeba cieszyć się tym co jest nam akurat dane. A z małymi dziećmi to są to właśnie takie kierunki, przechodziliśmy to 2 razy a i trzeci przed nami 🙂 Super spacerki i Lenka i tak, chętnie znów wiosną zobaczę te miejsca 🙂

17 luty 2020 10:43

Fajny spacer. Całe szczęście, że kaczki są bardziej niezawodne niż śnieg.

Zwiedzone atrakcje

radomsko

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021