Zagłosuj na nas!
, marian
, marian

Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Królowej Rodzin w Ożarowie.

Komentarze 5
Tagi łatwa
2019-08-21

Sanktuarium Matki Bożej Rózańcowej Królowej Rodzin  znajduje się w Ożarowie w woj. świętokrzyskim.W Ożarowie mieliśmy noclegi gdy zwiedzaliśmy woj .świętokrzyskie i lubelskie.Jak tylko wjechaliśmy do tej miejscowości nie sposób było nie zauważyc piękną  świątynie usytułowaną na lekkim wzgórzu.Pomimo zmęczenia po dziennych wojażach postanawiamy jeszcze tego samego dnia zwiedzić sanktuarium,którego wizerunkiem  Matki Bożej Różańcowej jest otoczony kultem obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem.Liczni wierni przybywają do Sanktuarium i kierują do Matki Bożej prośby i podziękowania za doznane łaski.Potem poszliśmy jeszcze pospacerować po mieście.Okolice Ożarowa są bogate w złoża wapieni,dzięki czemu powstała tutaj cementownia,z którą zawsze kojarzyłem te miasto.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

tomtur
01 listopad 2020 23:15

Warto zwiedzać mniej znane miejsca. 

Marcin_Henioo
06 luty 2020 18:32

Ciekawe miejsce, no i podziwiam siły i wytrwałość, że Wam się jeszcze chciało po tych wojażach...

mirosław
03 luty 2020 18:40

Ładne sanktuarium zwiedziliście.

Maciej A
03 luty 2020 12:26

Jak widać na zdjęciach warte zwiedzenia miejsce.

Nie do końca mój klimat, ale atmosfera takich miejsc zawsze na mnie jakoś wpływa

 

 

Anna Piernikarczyk
03 luty 2020 10:39

Fajnie, że dodajecie wspominki, zagubione wycieczki 🙂 U nas zawsze tak samo jest, że cały dzień w drodze, a potem trzeba szukac momentów, żeby zobaczyć to, co obok noclegu 🙂 Ładna świątynia

Zwiedzone atrakcje

Ożarów

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021