Świątynia Wang, MaciejW
Świątynia Wang, MaciejW

Karkonosze: Św. Wang-Samotnia-Kocioł Białego Jaru-Śnieżka

Nie trzeba nikogo przekonywać, że Karkonosze są piękne i warto je często odwiedzać. Bardzo lubię tam przebywać i przechadzać się malowniczymi szlakami.

Średnio trudna, ale bardzo malownicza trasa: Świątynia Wang - Śnieżka, zahaczająca najpiękniejsze szlaki z niesamowitymi widokami. Dla mnie to przebywanie w samotni w zupełności by wystarczyło 🙂 Uwielbiam to miejsce, działa na mnie pozytywnie i czuje, że tam wypoczywam.

Kocioł Małego Stawu, MaciejW
Kocioł Małego Stawu, MaciejW

Długość trasy 8,8 km: Świątynia Wang - Polana - Samotnia - Strzecha Akademicka - Kocioł Białego Jaru - Kopa - Dom Śląski - Śnieżka

Trasa zawiera odcinek (Strzecha Akademicka - Kocioł Białego Jaru) zamykany zimą. Ale widoki są naprawdę przepiękne więc polecam zajrzeć tam jak tylko szlak jest otwarty.

, MaciejW
, MaciejW

Suma podejść 821 m, suma zejść 101 m. Najwyższy punkt: Śnieżka 1603 m n.p.m.

, MaciejW
, MaciejW
Kocioł Małego Stawu i Samotnia, MaciejW
, MaciejW
Widok na Śnieżkę , MaciejW
Widok na Śnieżkę , MaciejW

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Roman Świątkowski
03 listopad 2019 08:02

To prawda nikogo nie trzeba przekonywać - jak by nie patrzeć w Polsce góry mamy piękne a widoki z nich przecudne.

Maciej A
26 październik 2019 08:01

[cytuj autor='marian'] Karkonosze są piękne.Uwielbiam tam wracać. [/cytuj]

Też jestem za :-)

marian
25 październik 2019 20:47

Karkonosze są piękne.Uwielbiam tam wracać.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022