, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska

Krzyż Trzeciego Tysiąclecia w Ropczycach

Komentarze 4
2019-06-22

Paryż ma swoją wieżę Eiffla, a Podkarpacie krzyż, który ją przypomina! Niezwykła konstrukcja z Borków Chechelskich stanie się zapewne tak słynna jak francuska budowla.Ma 47 m wysokości i oszkloną platformę widokową.  Z góry widać m.in. odcinek autostrady A4, górę Chełm, Suchą Górę, Liwocz, elektrownię Połaniec, a przy dobrej widoczności, kiedy zachodzi zjawisko inwersji nawet Tatry.  , już same wejście pod wieżę daje duzo do myślenia tak zwany Dzień Pozytywnego Myślenia 🙂 ciekawym faktem jest również to że jesli chcemy wyjechać na górę platwormy widokowej możemy zadzwonić pod numer tel -jest na wieży podany do księdza  który obsługuje  tą wieżyczkę 🙂 Najwięcej ludzi jest w wekeendy ,zdarzaja się też  wycieczki grupowe 🙂 naprawde warto odwiedzić to miejsce 🙂

, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska
, Angelika Krajewska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
01 lipiec 2019 09:58

[cytuj autor='Angelika Krajewska'] Aniu jak tylko mam cos nowego od razu jestem na PSZ 🙂    [/cytuj]

To świetnie 🙂

Angelika Krajewska
01 lipiec 2019 09:40

Aniu jak tylko mam cos nowego od razu jestem na PSZ 🙂 

 

Anna Piernikarczyk
29 czerwiec 2019 11:18

Wow, niezły, nie wiedziałam, że coś takiego mamy w Polsce 🙂 Super, że wróciłaś do nas 🙂

Marcin_Henioo
28 czerwiec 2019 16:55

Ciekawe, ciekawe... Fajna atrakcja ;-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ropczyce

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022