Zagłosuj na nas!
, MARZENA ROSIŃSKA ALEKSANDER SIKORA
, MARZENA ROSIŃSKA ALEKSANDER SIKORA

TARNOWSKIE GÓRY

Komentarze 0
2008-04-04
Polecam wszystkim taki całodniowy wypadzik- można sobie w podziemnej sztolni przepłynąć łódeczką- niestety miałam ten niefart, że za mną siadł nieco grubawy facet i cały czas mnie przechylało - gdyby nie fakt, że panicznie boję się wody, byłoby bosko!!!

kopalnia- chociażby ze względu na swój urok, powinna być zwiedzona- niestety przewodnik nie należy ani do najmilszych ani do najuczynniejszych🙂
, MARZENA ROSIŃSKA ALEKSANDER SIKORA

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021