Hubertus Świerklaniec
Hubertus Świerklaniec

Hubertus 2018

Komentarze 2
2018-10-20

Jak co roku wybralimy się na Hubertusa w Śwerklańcu, pogoda troche nie sprzyjała, ale Natalka jak zwykle konie musiała zobaczyć, a jeszcze ogłosili konkurs na zdjęcia, więc nas namówiła. My mieliśmy spacerek, ostatecznie nawet w deszczu, a ona fotopolowanie. Jak zwykle były piekne koniki, jeźdźcy, gonitwa za lisem, psy gończe i stroje z epoki. Widowiskowa impreza w ładnej scenerii jesiennego parku świerklanieckiego.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
25 październik 2018 09:40

[cytuj autor='Joanna'] Ciekawa impreza. Widzę, że nie tylko konie, ale i psy przyciągały uwagę. [/cytuj]

Tak psy równie ciekawe dla nas 🙂 Jest ich zawsze sporo, głownie harty ale nie tylko. Do tego te piękne stroje, parę lat temu byly też ptaki drapieżne, ale ostatniki czasy jakoś ich nie widać, może był zbyt duży rozgardiasz dla nich.

Joanna
24 październik 2018 12:25

Ciekawa impreza. Widzę, że nie tylko konie, ale i psy przyciągały uwagę.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022