, fazi
, fazi

Krzysztopór

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 6
2018-05-07

Bardzo ciekawe miejsce gorąco polecam trzeba samemu zobaczyć robi wrażenie.Poruszanie się po obiekcie nie sprawia wiele trudności a przybycie rano lub po południu można zrobić fajne zdjęcia bo światło daje fajne cienie.

, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi
, fazi

Zwiedzone atrakcje

Krzysztopór

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022