, Magdalena
, Magdalena

Ważne Młyny

Komentarze 3
2017-05-12

Miejscowość znana z obozów pod namiotem i innych form letniskowania. Jak sama nazwa wskazuje była to osada młyńska i to już w średniowieczu, a liczne młyny umiejscowione były przy ujściu Pisi i na Warcie, ostatni – drewniany istniał do 1980 roku. Cały rejon usiany jest lasami i rozlewiskami rzek Warty, Kocinki i Liswarty. Ponieważ wypad już właściwie wieczorny, kierujemy się w jedno konkretne miejsce, raczej nie znajdujące się przy turystycznym szlaku i mało nadające się na obozowanie 😉 o to też właśnie chodzi (jak zwykle) – o dziką dzikość, której nic nie mąci, a którą zapewnia ten fragment Warty z pewnościa i wiele innych. Można się tam dostać po prostu schodząc z wału na drugą stronę, licząc na nieutoplanie się w błotku (no chyba, że ktoś posiada takie specjalistyczne upodobania). Oto efekty, a zdjęcia znów kolegi Mariusza z tego samego powodu, co w przypadku starorzecza – brak własnego aparatu).

, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena
, Magdalena

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anja
22 sierpień 2018 14:15

Ta majowa zieleń ma w sobie coś wyjątkowego.

Maciej A
22 sierpień 2018 09:14

Można podładować baterie w takich okolicznościach

tomtur
22 sierpień 2018 06:42

Bardzo urocza galeria. Dzikiej dzikości w przyrodzie to czasem z radosną radością poszukujemy z żoną.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ważne Młyny

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022