zachód słońca w Chłapowie, Małgorzata Bednarczyk
zachód słońca w Chłapowie, Małgorzata Bednarczyk

Morze nasze morze

Komentarze 0
2009-03-28
Nasze kochane morze Bałtyckie.Ileż w nim uroku.Byłabym nad naszym morzem co roku ale ? z Krakowa jest dość daleko.Przemierzyłam juz prawie całe wybrzeże od Szczecina po Hel łącznie z Mierzeja Wislaną.Nie byłam tylko w okolicach Ustki, Rowów i tam właśnie sie teraz wybieram.Te zachody słońca te spacery brzegiem morza i juz człowiekowi lżej na duszy chce się ŻYĆ.
, Małgorzata Bednarczyk
Morze nasze morze, Małgorzata Bednarczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022