Polana , Małgorzata Bednarczyk
Polana , Małgorzata Bednarczyk

Wiosna w Dolinie Chochołowskiej

Komentarze 0
2009-03-28
Co roku jak przychodzi  wiosna staramy sie ja przywitać właśnie w Dolinie ChochołowskiejDo Siwej Polany dojezdzamy  bez problemu  samochodem (duży parking)  Przez dolinę początkowo prowadzi droga asfaltowa, która mniej więcej w połowie zmienia się w drogę gruntową. Wzdłuż całej drogi, aż do Schroniska PTTK na Polanie Chochołowskiej znajdują się stacje wypożyczalni rowerów, na których można przejechać całą trasę do schroniska. Po dolinie kursują również bryczki ciuchcia.Wiosną na całej polanie Chochołowskiej kwitna krokusy jest to niezapomniany widok.
schronisko w Dolinie Chochołowskiej, Małgorzata Bednarczyk
krokusy krokusy, Małgorzata Bednarczyk
Mój ukochany, Małgorzata Bednarczyk
Wiosna w Dolinie Chochołowskiej, Małgorzata Bednarczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022