Park w Ustroniu, Małgorzata Bednarczyk
Park w Ustroniu, Małgorzata Bednarczyk

Ustroń

Komentarze 0
2009-03-28
Ustroń znane uzdrowisko w województwie śląskim.Leży w Beskidzie Śląskim nad rzeka Wisłą.Bardzo ciekawa miejscowość.Byłam tam przez trzy tygodnie.Nie można sie tam nudzić.Duzo szlaków turystycznych.Na Małą Czantorie idziemy żółtym szlakiem około 2 godzin natomiast potem czarnym szlakiem na Wielką Czantorie około 1 godziny, jednak widoki są tu tak piękne, że zajmie nam to z pewnością dłużej. Szlak prowadzi górskim grzbietem, z którego mamy cały czas wspaniałe panoramy.Potem mozemy zejść lub zjechac wyciągiem krzesełkowym.Nastepna górą jest Równica na którą możemy wejść albo wjechać samochodem.Dużą atrakcja szczególnie dla dzieci jest park niespodzianek zajmujacy około 16 hektarów ziemi. Mozna tam pospacerwać z jeleniami muflonami,sarnami.Bardzo duzo jest tam interesujacych rzeczy.Poza tym z Ustronia jest bardzo blisko do Wisły.Mnie szczególnie przypadł do gustu basen w Hotelu Gołębiewski.Ta sztuczna fala, wspaniałe sauny suche i parowe,baseny borowinowe magnezowe,ługowe,jaskinia snieżno lodowa nie można sie nudzić.Po trudach wędrówek taki relaks jest bardzo wskazany.
Ustroń, Małgorzata Bednarczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022