widok z mostu Milenijnego, feja
widok z mostu Milenijnego, feja

W 30 kilometrów wokół Wrocławia

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 6
2018-04-22

Start z bloków ok.12:00.Przejazd wzdłuż Odry i jej najważniejszych obiektów hydrotechnichnych.Most Milenijny z widokiem na Rędziński (część AOW) , Osobowicki,Trzebnicki,Warszawski (kolejowy i drogowe (2),Jagiellońskie , Chrobrego a do tego jazy i śluzy.Powrót przez kładkę w Parku Rakowieckim i dalej niestety przez ścisłe centrum.Wybór-powrót tą samą drogą lub przed siebie-wybrałem to drugie.Wolę pętle.Warto był

widok z mostu milenijnego, feja
most Osobowicki, feja
most Trzebnicki, feja
mosty Chrobrego, feja
mosty warszawskie, feja
:warszawski
widok z mostu Jgiellońskiego, feja
jagielloński drugi od strony Odry, feja
w kierunku mostów Chrobrego, feja
, feja
jaz Bartoszowice, feja
, feja
, feja
widok w górę z jazu Bartoszowickiego, feja
w dół z jazu, feja
w dół z jazu, feja
jaz Opatowice, feja
jaz Opatowice w dół, feja
jaz Opatowicw w góre, feja
panorama, feja
panorama, feja
śluza Opatowice, feja
śluza Opatowice, feja

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022