Komańcza, Małgorzata Bednarczyk
Komańcza, Małgorzata Bednarczyk

Komańcza

Komentarze 0
2009-03-25
Jezeli znajdziemy się w bieszczadach warto zajrzec do Komańczy.Jest to miejscowość letniskowa położona nad Osławicą przy lini kolejowej z Zagórza na Słowacje.W Komańczy warto zobaczyć cerkiew oraz klasztor Nazretanek w którym więziono prymasa Wyszyńskiegi.Klasztor znajduje się w przedwojennym drewnianym budynku.Zobaczenie z bliska tego klasztoru robi niesamowite wrażenie .Idziemy droga przed nami budynek klasztoru wybudowany w tzw.stylu szwajcarskim pieknie odnowiony ,pomalowany na zielono jakby z innej bajki.Takie jest moje odczucie.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022