Jacht Sorento, Andy_2000
Jacht Sorento, Andy_2000

Wycieczka 4-dniowa po jeziorze Solina

Komentarze 2
2017-07-15

Wypożyczyliśmy jacht w miejscowości Teleśnica Oszwarowa poprzez stronę czarter-solina.pl. Jacht Sasanka 660 Sorento dla maksymalnie 6 osób, wygodnie pływa na nim 4 osoby dorosłe. Wyposażony był odpowiednio do kilkudniowego pobytu na wodzie. W zależności od warunków wiatrowych zmienialiśmy swoje plany , tak aby wszystkim uczestnikom zapewnić wystarczająco dużo atrakcji, takie jak zwiedzanie zapory w Solinie, ognisko na plaży wyspy Skalistej, rejs do prawdziwej pustelni , odwiedzenie gospodarstwa Krzsztofa Brossa i jazda konna, Szczególnie utkwił nam w pamięci rejs do Olchowca i Chrewtu gdzie po drodze odwiedziliśmy tz "Białe Skałki"- klifowy brzeg po lewej stronie przed wejściem do Zatoki Czarnego.Gorąco polecamy wszystkim, którzy ciszę i spokój.  

W drodze do Teleśnicy, Andy_2000
półwysep Werlas, Andy_2000

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
26 luty 2018 20:18

Wspaniale spędzony czas.

Anja
16 luty 2018 17:18

Byłoby fajnie gdybyś powrzucał więcej zdjęć. Nie byłam nad Soliną i sam krótki opis nie bardzo daje mi możliwość jakiejkowiek oceny.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Teleśnica

Pływanie jachtem żaglowym, wędkowanie, spokojna zatoka, smaczne posiłki w barze u Bolka

Ognisko na plaży wyspy Skalistej

Zwiedzanie zapory ZEW Solina-Myczkowce

W drodze na Chrewt: pustelnia Juliusza , gospodarstwo Krzysztofa Brossa

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022