Wyjście na Tarnicę, Grzegorz Malec
Wyjście na Tarnicę, Grzegorz Malec

Bieszczady Tarnica

Komentarze 1
2009-03-21
Mój wyjazd w bieszczady miał miejsce w zeszłym roku w październiku, na wycieczkę wybrałem się z moją dziewczyną naszym celem było zdobycie najwyższego szczytu bieszczad czyli tarnicy. w pierwszy dzień dojechaliśmy do Ustrzyk Górnych pod sam wieczór, gdzie miekiśmy nocleg. Następnego dnia samochodem pojechaliśmy do miejscowości Wołosate, skąd biegnie szlak na Tarnicę. Wyjście na szczyt i powrót zają nam około pięciu godzin następną część dnia poświęciliśmy na zwiedzanie Ustrzyk Górnych.Trzeciego dnia niestety musieliśmy wracać po drodze jeszcze zwiedzając wiele ciekawych miejsc Ustrzyki Dolne, zamek w Krasiczynie, Przemyśl.
, Grzegorz Malec
Tarnica, Grzegorz Malec
Krasiczyn, Grzegorz Malec
Przemyśl, Grzegorz Malec
Bieszczady Tarnica, Grzegorz Malec

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Monika Rode
22 marzec 2009 09:06
To zdjęcie z Krasiczyna jest najfajniejsze,szkoda że tylko jedno...
Samych udanych wypraw!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022