logo Partii Kobiet, Małgorzata Bednarczyk
logo Partii Kobiet, Małgorzata Bednarczyk

Warszawa

Komentarze 1
2009-03-20
Warszawa nasza stolica któż jej nie zna ale w tym mieście są takie miejsca , które zadziwiają.
Orkiestra praska gra na życzenie stare melodie,niedaleko starego miasta jest uliczka na której czas sie zatrzymał - kwitną jabłonie i jest cisza i spokój.
Maleńka wąska uliczka Kamienne Schodki toz to sam urok.A przecież to wszystko jest w centrum stolicy.
Jest też jedno magiczne miejsce zaułek na ulicy Kanonia.Na placyku stoi dzwon/ wypowi adasz życzenie a ono się spełnia czyż to nie pięknie.
Na ulice Kanonia w jednym z domów mamy siedzibe naszej PARTII KOBIET.
ulica Kanonia, Małgorzata Bednarczyk
Warszawa, Małgorzata Bednarczyk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Monika Rode
22 marzec 2009 11:01
Warszawa ma dużo nieodkrytych miejsc.

Pomnik Kapeli podwórkowej u zbiegu ulic Floriańskiej i Kłopotowskiego, w dzielnicy Praga Północ na Starej Pradze
istieje od 2006r.Aby usłyszeć jedną ze 100 piosenek nalezy wysłać smsa pod nr 7141 z hasłem KAPELA i nr piosenki.(ta informacja znajduje się z boku na bębnie)wciągu 5min.powinna grać...
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022