Biała Podlaska - smutno :(, Aleksander.Winnicki
Biała Podlaska - smutno :(, Aleksander.Winnicki

Biała Podlaska

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 4
2017-09-04

Z racji bliskości tego miasta od mojego miejsca zamieszkania uważam, że Biała Podlaska to miasto smutne, bez perspektyw. Niestety. Nie widać szanas aby cos sie zmieniło. To miasto leży w Lubelskim i jek to Lubelskie to biedne miasta - w tym Biała Podlaska. Ładny jest Dworzec PKP. 

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

deptak

miasto Biała Podlaska

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021