Biała Podlaska - smutno :(, Aleksander.Winnicki
Biała Podlaska - smutno :(, Aleksander.Winnicki

Biała Podlaska

Komentarze 4
2017-09-04

Z racji bliskości tego miasta od mojego miejsca zamieszkania uważam, że Biała Podlaska to miasto smutne, bez perspektyw. Niestety. Nie widać szanas aby cos sie zmieniło. To miasto leży w Lubelskim i jek to Lubelskie to biedne miasta - w tym Biała Podlaska. Ładny jest Dworzec PKP. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
13 wrzesień 2017 12:19

[cytuj autor='Joanna']Moim zdaniem Biała Podlaska ma wiele ładnych i interesujących miejsc. Próbowałam to pokazać w swojej wycieczce po Białej, choć nie wiem czy mi się udało z powodu nie najlepszej pogody przy robieniu zdjęć. Zresztą zależy co kto lubi - ja preferuję specyficzny urok niezbyt dużego powiatowego miasteczka od gwaru wielkich miast. A może nie jestem obiektywna, bo ze względów rodzinnych bywam tam częściej niż w jakimkolwiek miejscu, do którego przyjeżdżam tylko w celach turystycznych?[/cytuj]

Odszukałem Twoją wycieczkę Joanno.Cieszę się że przedstawiłaś nam Białą Podlaske w której jednak jest dużo ciekawych miejsc.

 

Joanna
12 wrzesień 2017 14:53

Moim zdaniem Biała Podlaska ma wiele ładnych i interesujących miejsc. Próbowałam to pokazać w swojej wycieczce po Białej, choć nie wiem czy mi się udało z powodu nie najlepszej pogody przy robieniu zdjęć. Zresztą zależy co kto lubi - ja preferuję specyficzny urok niezbyt dużego powiatowego miasteczka od gwaru wielkich miast. A może nie jestem obiektywna, bo ze względów rodzinnych bywam tam częściej niż w jakimkolwiek miejscu, do którego przyjeżdżam tylko w celach turystycznych?

marian
11 wrzesień 2017 19:58

Zgadzam się z Anią.Chociaż nie chce mi sie wierzyć że nie ma w tej miejscowości coś ciekawego.Przecież macie piękny Zespół pałacowy-parkowy  Radziwiłłów.Jak to mówią cudze chwalicie swego nie znacie.Ja nieraz też mam z tym problem.

Anna Piernikarczyk
09 wrzesień 2017 15:15

Trudno ocenić na podstawie tego malutkiego zdjęcia, a w ogóle to wolimy tutaj jak się pokazuje to co kest fajne i za czym można podążyć w swych planach niż to co jest niefajne, bo wtedy czym się "zarażać" 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

deptak

miasto Biała Podlaska

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021