, EmiZtg
, EmiZtg

Magurka Wilkowicka i Czupel

Komentarze 4
2017-08-09

Rekreacyjny spacer w upalny, sierpniowy wieczór.

Magurki nigdy nie dość! Zwłaszcza o zachodzie słońca. Zwłaszcza, że w okolicach szczytu jest mnóstwo nowych ścieżek rowerowych. Zwłaszcza, że Strava świetnie do nich doprowadzi. Zwłaszcza, kiedy trzeba rozchodzić nowe buty 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg

Korzystając z bliskości gór postanowiliśmy przejść się na krótki spacer. Po drodze spotkaliśmy tylko kilka osób, co nas zdziwiło, bo dzień był piękny, no i mamy środek wakacji. Na szlakach nawet w środku tygodnia powinny być tłumy. 

Na Czuplu zaczęliśmy szukać miejsc, w których zaczynają się ściezki rowerowe. Niestety ich trudność przekracza moje możliwości. 

, EmiZtg
, EmiZtg

Zachód słońca nad Magurką był wyjątkowo piękny. Szybko doszliśmy do schroniska, żeby jeszcze złapać trochę widoków, choć widoczność nie była jakaś super.

Przetestowałam też nowe podejściówki. Są bardzo wygodne i świetnie trzymają na kamieniach. Trochę je rozchodziłam, bo przede mną była perspektywa spędzenia kilka dni w górach.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

EmiZtg
25 sierpień 2017 11:13

[cytuj autor='marian']Widoki przepiękne.[/cytuj]

Tak, a czasem widać jeszcze Tatry 🙂.

marian
21 sierpień 2017 19:20

Widoki przepiękne.

EmiZtg
21 sierpień 2017 19:17

[cytuj autor='Anja']Te zdjęcia wykonane podczas zachodu słońca skradły moje serce🙂[/cytuj]

Cieszę się 🙂

Anja
21 sierpień 2017 15:11

Te zdjęcia wykonane podczas zachodu słońca skradły moje serce🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Magurka Wilkowicka

Czupel

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022