, EmiZtg
, EmiZtg

Czupel, Gaiki, Przegibek

Komentarze 0
2016-01-01

Noworoczny Beskid Mały.

Zdobyłam tego dnia Czupel, choć to nie ten najwyższy w tym paśmie. Wędrowaliśmy z początku fragmentem Małego Szlaku Beskidzkiego, który potem zmieniliśmy na niebieski. Zeszliśmy ze szlaku, by zdobyć szczyt Przegibek (685 m n.p.m.). W planach była jeszcze Magurka, ale zrobiło się późno i zimno, więc zeszliśmy do Straconki szlakiem zielonym.

, EmiZtg
, EmiZtg

Cała pętla miała ok. 9 km. Warunki były bardzo dobre, zero śniegu i oblodzenia.

Trasa nadaje się na rower i do biegania - z powodu małych przewyższeń i szerokiej ubitej drogi.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022