, jj
, jj

ZOO w Antwerpii

Komentarze 0
2016-12-19

     Przebywając w Brukseli postanowiliśmy wybrać się do ZOO w Antwerpii. Pociągi z Brukseli do Antwerpii kursują praktycznie co pół godziny. W kasie można kupić bilet łączony; przejazd w obie strony + bilet wstępu do zoo (B-Excursion ZOO Antwerp). Dzieci do lat 12 w Belgii nie płacą za przejazdy :-). ZOO zlokalizowane jest w sąsiedztwie dworca. Sam dworzec robi niesamowite wrażenie. W ZOO żyje ponad 6 tys.zwierząt. Jest m.in. akwarium, oceonarium, terarium. Bardzo ciekawa jest Nocturama w której przebywają osobniki prowadzące nocny tryb życia. Zwiedzanie całego ZOO nam zajęło kilka godzin. Mając jeszcze trochę czasu warto zobaczyć jeszcze rynek z fontanną Brabo oraz fortecę Steen nad rzeką Skaldą. W okolicy dworca kolejowego znajduje się "diamentowa dzielnica" , gdzie znajdują się szlifiernie i sklepy z tymi kamieniami szlachetnymi. 

, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj
, jj

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Antwerpia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022